Zapisz się na bezpłatne szkolenie z declutteringu i organizacji przestrzeni i zacznij nową przygodę zawodową nawet bez wcześniejszego doświadczenia!

Szkolenie już za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

.

Już w środę, 10 kwietnia o 20.00 zapraszam Cię na bezpłatne szkolenie, na którym dowiesz się:

  • Od czego zacząć działalność w declutteringu oraz organizacji przestrzeni?
  • Jak pozyskiwać klientów?
  • Analiza Case Study, czyli jak to wszystko wygląda za kulisami
  • Ile da się zarobić w tej branży?

Bez doświadczenia, ale z gotowością na zmiany? To jest ten moment! Zapisz się i otrzymaj ode mnie bezpłatne materiały w prezencie!

Po zapisie na bezpłatny webinar otrzymasz ode mnie dodatkowo super niespodzianki – pokażę Ci czym w ogóle jest decluttering, ale też dowiesz się skąd ja się w nim w ogóle wzięłam i jaka jest moja historia. Wiem, że wiele osób nabrało odwagi do działania dowiadując się o tym, jak to wszystko wyglądało u mnie od zaplecza. Dlatego nie zwlekaj i zapisz się od razu, żebyś mogła już rozpocząć swoją nową podróż. Kto wie, może właśnie odkryłaś swoją nową ścieżkę zawodową? Albo dodatkowe możliwości wygenerowania dochodu niezależnie od tego co teraz robisz? Jeśli organizacja przestrzeni jest Ci bliska, to jesteś w dobrym miejscu 🙂

Kim jestem?

Nazywam się Agnieszka Witkowska i jestem Architektem Porządku.

Od 2018 roku zawodowo zajmuję się declutteringiem i profesjonalną organizacją przestrzeni.Organizację swoich domów powierzyli mi m.in: Dorota Szelągowska, Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek – Majdan, Karolina Pisarek czy Martyna Wojciechowska.

Jestem autorką bestsellerowej książki „Sprzątanie Bez Magii”, planera porządkowego „Wszystko w Porządku”, bloga architektporzadku.pl, właścicielka sklepu homzi.pl i prowadząca cykliczny program Sama To Ogarniesz w Dzień Dobry TVN. Aktywnie działam w social media prowadząc konto na Instagramie @architektporzadku

Poza misją motywowania jak największej ilości osób do samodzielnego pozbywania się nadmiaru niepotrzebnych rzeczy i wdrażania w domach skutecznej organizacji, od samego początku mojej drogi zawodowej przyjęłam sobie za cel rozwój branży declutteringu i profesjonalnej organizacji domowych przestrzeni.

architektura porzadku