DOŁĄCZ DO Kursu sprytne składanie!

Ze mną poskładasz się na nowo!

N

Poznasz metody na sprytne składanie ubrań

N

Zobaczysz sposoby na najlepsze przechowywanie ubrań

N

Zrozumiesz dlaczego sprytne składanie ma większy sens niż klasyczne

N

Zobaczysz jak zorganizowałam swoje ubrania

N

Zrozumiesz jak składać również ubranka dziecięce

N

Poznasz moje sprytne tipy na organizowanie ubrań

N

Skorzystasz z dodatkowych bonusowych materiałów

CZY JESTEŚ GOTOWA NA TO, ABY W KOŃCU MIEĆ PORZĄDEK W SZAFIE NAWET GDY NIE MASZ CZASU NA WIELKIE REWOLUCJE?

Jeszcze kilka lat temu w mojej szafie panował totalny chaos, nie miała ona nic wspólnego z obecnym instagramowym ładem.  Co się zmieniło? Chciałam mieć więcej czasu dzięki lepszej organizacji codziennych czynności. Co jest nie bez znaczenia, gdy pojawia się małe dziecko, którego rzeczy zajmują całkiem sporo miejsca. Testowałam różne metody, aż dotarłam do tych, które naprawdę się sprawdzają. Nie tylko u mnie, ale także u moich obserwatorów na Instagramie, których mój profil Organizacja Przestrzeni zgromadził już ponad 140 tysięcy osób. Dlatego postanowiłam zebrać całe moje doświadczenie i wiedzę w jednym miejscu, aby także Tobie dać możliwość usprawnienia swojej codzienności i rozpoczęcia dnia od czegoś przyjemniejszego niż przewalanie połowy szafy w poszukiwaniu tej właściwej rzeczy.

Sprytne składanie ubrań to jedna z tych małych rzeczy, która totalnie odmieniła moją codzienność. To coś takiego jak ze zmywarką – póki jej nie masz jakoś żyjesz, ale gdy już zagości w Twoim życiu to nie wyobrażasz sobie życia bez niej.

Na początku tej przygody miałam jeden problem – nawet gdy poskładałam ubrania, to za chwilę znów działo się to samo. Chaos wracał niczym efekt jojo. A że lubiłam się przebierać, to nie ułatwiało tematu. Do tego dochodził jeszcze fakt głębokich i wysokich półek, które są bardzo trudne w utrzymaniu porządku.

Po poskładaniu ubrań w szafie bardzo szybko znowu robił się w niej bałagan. Szczególnie kiedy na szybko coś wyciągałam z szafy wybierając w co się ubrać. Jednak po wielu próbach organizacji szafy, jedno małe odkrycie zrobiło totalną różnicę.

Pionowe układanie i korzystanie z organizerów.  A więc układanie nie w stosiki, jedno na drugim, ale jedno za drugim.

Sporo osób już o tym teraz słyszało, ale wtedy, dla mnie, to była totalna nowość. Zresztą do dziś jest tak, że czasem widzimy te wszystkie metody, podziwiamy, ale jednak nie wdrażamy, bo wydają nam się trudne (masz tak też?).

Dzięki temu po otwarciu szafy nie frustrowałam się na widok jej wnętrza, a czułam zadowolenie, że jest tak ładnie i estetycznie.

W końcu wszystko mogę znaleźć, wszystko ma swoje wyznaczone miejsce.

I co najważniejsze – wreszcie potrafię utrzymać efekt porządku!

A co jeśli mam za mało czasu, za dużo ubrań i za małą szafę?

Czy to ma sens?

Oczywiście, że tak! Po pierwsze – składanie ubrań nie zabiera Ci więcej czasu, wręcz przeciwnie! Ono go odzyskuje! Dzięki temu oszczędzasz czas przy codziennych czynnościach, nei frustrujesz się, bo wiesz gdzie co masz i widzisz to od razu. Nie musisz szukać w nieskończoność.

Po drugie – mimo małej szafy, istnieje wiele sposobów na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Kurs pokaże Ci techniki składania i przechowywania, które pozwolą zmieścić więcej ubrań w ograniczonym miejscu. Dzięki temu wykorzystasz swoją szafę w pełni, niezależnie od jej rozmiaru.

No i wreszcie po trzecie – jeśli masz za dużo ubrań, kurs pomoże Ci w porządkowaniu i selekcji garderoby. Podczas składania możesz szybko zorientować się, które ubrania są naprawdę przydatne, a które tylko zajmują miejsce. Dzięki temu będziesz mieć tylko te rzeczy, które naprawdę lubisz i nosisz, co ułatwi codzienne decyzje dotyczące stylizacji.

Samo się to wszystko nie zrobi, ale chcę pokazać Ci jak możesz poskładać się na nowo – niezależnie od obecnego stanu Twojej szafy. 

Czytałaś już książki, oglądałaś filmiki, ale nie wprowadziłaś do tej pory zmian?

Wbrew pozorom nic dziwnego. Zazwyczaj póki jesteśmy w fazie inspiracji, to nie wdrażamy często nowej wiedzy w życie. Często to są urywki, szczątki, które widzimy w trakcie dnia i zapominamy o nich minutę później. Dlatego zależało mi na tym, aby nie marnować Twojego czasu. W kursie znajdziesz kompleksowy materiał z podziałem na kilkanaście kategorii różnych ubrań.

Tak aby było dla Ciebie możliwe przejście od inspiracji, do stworzenia nawyku – bo tylko wtedy będziesz w stanie osiągnąć trwały rezultat. 

Nie musisz robić wszystkiego od razu (ale jak masz na to ochotę, to idź w to!), możesz stopniowo wdrażać kolejne metody, mieć z tego zabawę (może razem z dziećmi?) i cieszyć się procesem zmian, który zacznie wpływać na Twoją codzienność.

Chcę dać Ci możliwość nauki skutecznych sposobów zarówno na składanie, jak i przechowywanie, które pozwolą Ci skutecznie poradzić sobie z bałaganem i utrzymać uporządkowaną szafę nie tylko przez kilka dni;)

GOTOWA NA SPRYTNE SKŁADANIE?

CHCESZ ODZYSKAĆ WIĘCEJ CZASU?

Wbrew temu co możesz sobie pomyśleć, sprytne składanie nie zabiera mi dodatkowego czasu, ale odzyskuje ten stracony na przywracanie porządku w szafie wciąż, i wciąż.

Jestem mamą i dzięki dobrej organizacji chciałam sobie ułatwić codzienność.

CHCESZ WIĘCEJ OSZCZĘDZAĆ?

Tak, najpierw inwestujesz niewielką kwotę w kurs.

Ale przestajesz tracić o wiele większe kwoty na zbędnych zakupach, czy zapomnianych ubraniach. Bo w końcu wiesz, gdzie co masz.

w

CHCESZ MIEĆ MNIEJ NA GŁOWIE?

Jeśli w Twoim domu jest więcej mieszkańców, to śmiało możesz wdrożyć również domowników w nowy system. Dla dzieci może to być świetna zabawa, a Ty będziesz miała mniej na głowie!

Jeżeli Twoje odpowiedzi na powyższe pytania brzmią “TAK”, to ogromnie zapraszam Cię w niezwykłą podróż po swojej szafie z moim Kursem “Sprytne Składanie”. Dzięki niemu dowiesz się zarówno tego jak składać ubrania, ale też poznasz wskazówki dotyczące ich przechowywania. Przeprowadzę Cię krok po kroku przez proces składania, przechowywania, selekcjonowania ubrań, wybierania organizerów czy wreszcie pozbywania się tego, czego już od dawna nie potrzebujesz.

Wiem, że wiele osób ma problem nie tylko ze składaniem, ale potem z utrzymaniem tego efektu, bo często już po kilku dniach znów chaos zaczyna się wkradać do ich szafek. Kiedy kilka lat temu odkryłam pionowe składanie i organizery, to było dla mnie totalne olśnienie.

U mnie właśnie to odkrycie pociągnęło za sobą kolejne zmiany. Dzięki temu zauważyłam jak korzystny wpływ zaczęło to wywierać na moje życie, można byłoby pomyśleć, że taka mała rzecz, mało znacząca, a jednak! Dzięki temu po otwarciu szafy nie frustrowałam się na widok jej wnętrza a czułam zadowolenie, że jest tak ładnie i estetycznie.

Więc jeśli myślisz, że nie ogarniesz swojej szafy i jesteś skazana albo na bałagan, albo na ciągłe jej porządkowanie, to uwierz, że z moją pomocą będziesz w stanie utrzymać ten efekt. 

Bo przeszłam już przez wiele metod, własne próby i błędy, po to by przygotować dla Ciebie zestaw tych, które działają najlepiej. 

Home Staging Kurs

TO KURS, DZIĘKI KTÓREMU NAUCZYSZ SIĘ SKŁADAĆ UBRANIA, PRZECHOWYWAĆ JE I SELEKCJONOWAĆ, DZIĘKI CZEMU BĘDZIESZ W STANIE UTRZYMAĆ EFEKT PORZĄDKU W SZAFIE

N
 • Dowiesz się jak poskładać ubrania damskie, męskie i dziecięce
 • Nauczysz się również składania zasłon, prześcieradeł, kołder, czy… pakowania prezentów 
 • Znienawidzone reklamówki przestaną być Twoją zmorą – je też możesz dobrze poskładać!
 • Pokażę Ci jak wygląda organizacja w mojej szafie
 • Powiem Ci co zrobić jeśli masz niefunkcjonalną szafę – głębokie i za wysokie półki
 • Pokażę Ci co lepiej składać, a co lepiej przechowywać na wieszakach
 • Dowiesz się jak pozbyć się niepotrzebnych ubrań i zoptymalizować przestrzeń w szafie
 • Otrzymasz ode mnie checklisty, które pomogą Ci wprowadzić nawyk sprytnego składania
 • Zdradzę Ci moje ulubione tipy i porady na przechowywanie
 • Dowiesz się z jakich gadżetów do organizacji szafy naprawdę warto skorzystać

CHCĘ POMÓC CI ODZYSKAĆ CZAS I SPOKÓJ

KURS home stagingu

Hej, jestem Ola

z Organizacji Przestrzeni

Odkąd usprawniłam swoją codzienność wprowadzając do niej ład i harmonię, dzielę się swoją wiedzą na moim profilu na Instagramie o nazwie “Organizacja Przestrzeni”. Zgromadził on już ponad 140 tysięcy osób, które wspólnie chcą zmienić coś w swojej przestrzeni.

Zrozumiałam, że jeśli takie zorganizowanie ubrań w mojej szafie, taka prosta rzecz pomogła mi tak bardzo w moim życiu, to może to również pozytywnie wpłynąć i pomóc innym.

Dlatego postanowiłam stworzyć ten kurs składania i przechowywania ubrań w szafie. Podzielić się moimi sposobami i patentami na porządek, tak aby pomóc innym w zorganizowaniu raz na zawsze ubrań i miejsca w swojej szafie. A tym samym w lepszym zorganizowaniu swojej codzienności, co niewątpliwie przekłada się na pozytywny wpływ na inne aspekty naszego życia.

Bo efektem porządku w szafie jest nie tylko wizualny ład i porządek. Ja po tej zmianie stałam sie bardziej zorganizowana, punktualna i co najważniejsze zadowolona, że udało mi sie utrzymać efekt porządku. Prościej jest mi też stworzyć stylizację na wyjście, kiedy wszystko widzę po otwarciu szafy. Nic nie jest poupychane, wszystko ma swoje wyznaczone miejsce i kategorie.

Poczułam się spokojniejsza od kiedy rzeczy są na swoim miejscu. To są właśnie te efekty uboczne, o których nie myślimy w pierwszym odruchu, a które mają wpływ na naszą codzienność.

Jeśli jesteś już gotowa na to, by podjąć wyzwanie – składanie, to wpadaj na pokład kursu! Nie mogę się doczekać, aż prześlesz mi efekty swoich zmian i podzielisz tym, jak wiele zmieniło to także w innych obszarach Twojego życia 🙂

Klaudia Leszczyńska

CO ZNAJDZIESZ W KURSIE SPRYTNE SKŁADANIE?

MODUŁ 01

SKŁADANIE UBRAŃ DAMSKICH I MĘSKICH 

 • 25 lekcji dot. składania różnych elementów garderoby damskiej i męskiej (t-shirty, spodnie, legginsy, bluzki z długim rękawem, swetry, majtki, stringi, skarpetki, spódnice, rajstopy, bluzy, bluzki na ramiączkach, koszule, body, marynarki, sukienki, okrycia wierzchnie, odzież zimowa, pidżamy, spodenki, strój kąpielowy, szale, szaliki, odzież sportowa, męskie bokserki, paski, krawaty)

MODUŁ 02

SKŁADANIE UBRANEK DZIECIĘCYCH

 • 11 lekcji dot. składania ubranek dziecięcych (t-shirty, bluzki z długim rękawem, sweterki, bodziaki, bluzy z kapturem, pajace, bielizna dziecięca, spodenki, spodnie, pieluszki, zestawy, spódniczki i sukienki)

MODUŁ 03

SKŁADANIE POZOSTAŁYCH ELEMENTÓW WYPOSAŻENIA DOMU

 • 8 lekcji dot. składania różnych domowych rzeczy (prześcieradło, pościel, kołdra, poduszki, ręczniki, ściereczki, reklamówki, firany, zasłony, narzuta, papier na prezent)

DODATKOWE LEKCJE

N

Jak odgracić i zorganizować swoją szafę

N

Jak przechowuję ubrania w mojej szafie

N

Jak zorganizować niefunkcjonalną szafę – głębokie i za wysokie półki

N

Co lepiej składać, a co wieszać na wieszakach

N

Przechowywanie ubranek dziecięcych

N

Tipy i porady dotyczące przechowywania ubrań - przydatne gadżety organizacyjne

E-book “Jak pozbyć się nadmiaru i lepiej zorganizować swoją przestrzeń”

Checklisty postępów

Checklista składania prania

Lista pytań decyzyjnych do pozbycia się nadmiaru

SPECJALNA PROMOCJA Z OKAZJI WYZWANIA ODGRACANIE I ORGANIZACJA!

MASZ PYTANIA?

Napisz do nas: skladanie@homestaging.edu.pl