Masz bałagan? Ze mną się poskładasz!

organizacja przestrzeni

Masz wrażenie, że ktoś podrzuca ubrania do Twojej szafy i w niej bałagani?

  • Masz za dużo ubrań, za małą szafę, a może jedno i drugie?
  • Nie masz czasu na składanie ubrań, ale chciałabyś mieć po prostu porządek w szafie?
  • Masz małe dziecko i chcesz w końcu ogarnąć jego ubranka?
  • Masz dość wiecznie powstającego chaosu w szafie, mimo Twych wysiłków utrzymania ładu?
  • A może w końcu wraz z wiosną poczułaś motywację do ogarnięcia swojej szafy w instagramowym wydaniu lub chcesz to robić zawodowo?

Kim jestem?

Nazywam się Ola i na codzień prowadzę profil na Instagramie @organizacjaprzestrzeni, gdzie pokazuję w jak sprytny sposób można zorganizować przestrzeń w swoim domu. Dlatego doskonale wiem, z czym dziś możesz się borykać próbując ogarnąć swoją szafę, bo mimo że widziałaś już mnóstwo inspiracji, to wciąż w szafie toczy się inne życie, które nie ma nic wspólnego z instagramowym światem;)

Pomogę Ci odkryć tajemnicę składania i organizacji ubrań! Ze mną będziesz mogła zapanować nad bałaganem w szafie, niezależnie od tego, czy masz za dużo ubrań, za mało miejsca, czy też po wyciągnięciu ubrań zamiast przestrzeni w szafie widzisz… jeden wielki chaos.

Chcesz wiedzieć więcej? Koniecznie zapisz się na mój bezpłatny newsletter o organizacji szafy, a dostaniesz dodatkowe materiały i wskazówki, które pomogą Ci w końcu zacząć działać, a nie tylko się inspirować! A być może pójdziesz o krok dalej i będziesz chciała dołączyć do mojego mini kursu, dzięki któremu w końcu będziesz mogła porządnie się poskładać bez straty czasu ? 😉 

Do zobaczenia!

Ola

architektura porzadku