BEZPŁATNE SZKOLENIE ONLINE

Zapisz się! Już we wtorek 20 lutego o 20.00!

Jak dzięki wiedzy remontowej zwiększyć dochody i ilość klientów bez wpadek?

Cześć!

Nazywam się
Martyna Szczawińska

Już we wtorek 20 lutego o 20.00 pokażę Ci jak możesz włączyć wiedzę remontową do swojego biznesu jako inwestorka, pośredniczka lub projektantka wnętrz i zyskać dzięki temu możliwość bardziej dochodowych współprac z klientami.

 

Zapisz się na mój bezpłatny webinar szkoleniowy, jeśli nie chcesz tracić już transakcji przez brak remontowych kompetencji. Do zobaczenia!

.

Już we wtorek 20 lutego o 20.00 pokażę Ci jak możesz włączyć wiedzę remontową do swojego biznesu jako inwestorka, pośredniczka lub projektantka wnętrz i zyskać dzięki temu możliwość bardziej dochodowych współprac z klientami.

 

Zapisz się na mój bezpłatny webinar szkoleniowy, jeśli nie chcesz tracić już transakcji przez brak remontowych kompetencji. Do zobaczenia!

.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! WEBINAR ZACZYNA SIĘ ZA:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Już we wtorek, 20 lutego o 20.00 możesz skorzystać z solidnej dawki remontowego doświadczenia:

Jak nie stracić klientów przez brak wiedzy remontowej?

Czyli o tym dlaczego zarówno inwestorki, jaki i pośredniczki oraz projektantki tracą dochody przez braki w wiedzy remontowej i jak mogą to zmienić.

s

Przygotowania do remontu

Czyli jak nie popełnić błędów już w przedbiegach?

Dlaczego kobiety nadają się do remontów?

Tylko często nie są tego świadome przez co nie wykorzystują zarobkowego potencjału, który mają pod ręką

Zapisz się i otrzymaj ode mnie bezpłatne materiały w prezencie!

Po zapisie na bezpłatne szkolenie otrzymasz ode mnie również dodatkowe materiały – pokażę Ci jak to się stało, że zajęłam się remontami i że na początku mi również nie było łatwo. Podzielę się też z Tobą wskazówkami, które możesz wdrożyć od razu podczas najbliższego remontu, który Cię czeka.

Może właśnie dzięki temu oszczędzisz wiele tysięcy na koncie, dla siebie lub dla swojego klienta, któremu poprowadzisz remont?

Mam na koncie już ponad 12 lat doświadczenia w tej branży, łącząc w swojej działalności inwestowanie, pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości i przygotowanie mieszkań pod klucz dla inwestorów. Przeprowadziłam już ponad 100 remontów, nasza firma rocznie obsługuje ok. 200 najemców i zarządza majątkiem klientów wartym ponad 20 milionów złotych. 

Chciałabym, żebyś tak jak ja, nie bała się zarabiać 5 cyfrowych liczb na koordynacji remontów i mogła jako kobieta mieć taką samą satysfakcję z tego, że wypracowałaś sobie pozycję i szacunek wśród fachowców. A możesz to zrobić umiejętnie włączając wiedzę remontową do swojego biznesu.

Kim jestem?

Nazywam się Martyna Szczawińska i jestem SAPEREM nieruchomości.

Bo do remontów naprawdę trzeba podejść jak saper – precyzyjnie, z wiedzą i pewnością. Stworzyłam Kurs Remontowy, który odkrywa przed kobietami (i nie tylko!) tajniki wiedzy remontowej, bo wiem, że my także świetnie potrafimy sobie poradzić z remontami, jeśli tylko mamy wystarczającą wiedzę.

Śmiało mogę nazwać się businesswoman propagującą niezależność finansową oraz kobietą podążającą za życiową pasją.

Od 2011 roku pomagam innym inwestować w nieruchomości.

Zdobyłam tytuł Mieszkanicznika roku 2020 w kategorii Home Stager. Stworzyłam także autorską #TechnikęSaper TM zwiększającą wartość każdego lokalu do sprzedaży lub wynajmu.

Prowadzę firmę homestagingową, w której poszukuję nieruchomości i przygotowuję je od A do Z do wynajmu oraz układam strategie sprzedaży nieruchomości.

Jestem współtwórcą marki Metr Kwadratowy Nieruchomości sp. z o. o. związanej z kompleksową obsługą inwestorów i najemców.

Możesz mnie też kojarzyć z książki, którą napisałam: „HOME STAGING jak zwiększyć wartość nieruchomości przy sprzedaży i wynajmie? #TechnikaSAPER TM”

Od 2023 roku pełnię także funkcję Dyrektora ds. Współpracy w polskim oddziale Europejskiego Stowarzyszenia Profesjonalnych Home Stagerów EAHSP.

Klaudia Leszczyńska