JAKO NASZA KLIENTKA, MOŻESZ ODBLOKOWAĆ DOSTĘP DO KURSU O EKIPIE REMONTOWEJ ZA 1/4 CENY!

Wyjątkowa 20 minutowa oferta na kurs o tym jak znaleźć dobrą ekipę remontową!

OFERTA WAŻNA PRZEZ:

DNI

:

GODZINY

:

MINUTY

:

SEKUNDY

Masz już świetną umowę, więc nie daj się wpuścić w maliny i dowiedz się jak szybko i sprawnie znaleźć ekipę, jak ją zweryfikować i czemu polecenia od znajomych wcale nie są takie dobre jak wszyscy myślą.

Znasz te wszystkie remontowe historie o fatalnych ekipach?

JA TEŻ!

 

Ale nie muszisz powielać historii znajomych i rodziny, bo do tego tematu naprawdę można się przygotować i ogarnąć go ze spokojem i bez dziury w budżecie!

Z tym kursem nie będziesz skazana na historie pt. “Wziął zaliczkę na 20 tysięcy złotych i uciekł” albo “Miał skończyć remont pół roku temu, a jeszcze nie zaczął!”

 • 7 kluczowych elementów potrzebnych do zrobienia właściwej wyceny przez ekipę remontową
 • Definiowanie wstępnego i szczegółowego zakresu prac
 • Dzięki tej części unikniesz powszechnego problemu: “Tego nie było w zakresie / wycenie” oraz “tym się nie zajmuję, bo to robi elektryk / hydraulik / złota rączka”
 • Od czego rozpocząć poszukiwania ekipy
 • 6 sposobów na znalezienie ekipy
 • Kryteria, które warto wziąć pod uwagę
 • Otrzymasz listę pytań weryfikacyjnych dla ekipy
 • Wizyty na remoncie ekipy – czego możesz się z nich dowiedzieć
 • 8 punktów weryfikacyjnych ekipy remontowej
 • O tym jak negocjować z ekipą

Dowiesz się, które sposoby na szukanie i weryfikację ekipy są najlepsze, a które niekoniecznie i dowiesz się jak zrobić casting na ekipę oraz jak negocjować cenę.

 • Jak zacząć współpracę?
 • Jak często bywać na remoncie?
 • Jak rozwiązywać spory z ekipą?
 • Zadanie domowe: jak szybko poglądowo wycenić remont

Dowiesz się, dzięki czemu przebieg współpracy z ekipą będzie równie dobry co proces jej znalezienia i nie wyłożysz się na pierwszym lepszym konflikcie z ekipą.

 W tym kursie chcemy, abyś bez obaw mogła zabrać się za poszukiwanie ekipy remontowej i bezpiecznie, bez dziury budżetowej na starcie, zaczęła tę współpracę

OFERTA KOŃCZY SIĘ ZA:

DNI

:

GODZINY

:

MINUTY

:

SEKUNDY

Kurs Nawigator Remontowy:

Ekipa remontowa

1197 zł

297 zł

Dostęp do Kursu otrzymujesz na rok czasu – wraz z możliwością pobrania prezentacji w formacie pdf 

Opinie naszych Kursantek

z Kursu Remontowego dla Profesjonalistek

Kurs Remontowy Martyny pojawił się dokładnie wtedy, kiedy go potrzebowałam.

Bez wahania zdecydowałam się wziąć udział w kursie ze względu na duże doświadczenie Martyny w remontach oraz jakość wydawanych kursów Klaudii.

Nie zawiodłam się! Kurs serdecznie polecam wszystkim tym, którzy chcieliby nauczyć się czegoś nowego albo uzupełnić brakujące informacje. Martyna świetnie opowiada o swoich historiach remontowych, ale co ważne zwraca kursantom uwagę na kluczowe aspekty budowlane. Kurs zawiera sporo materiałów i prezentacji, ale dzięki dostępowi on-line można pracować we własnym tempie, w dowolnym czasie, co dla mnie jako mamy jest szczególnie istotne.

Remont już nie wydaje mi się tak straszny, wiem jak pracować i chyba o to właśnie chodziło.

MONIKA STEFANIK

Na Kurs Remontowy zdecydowałam się w ciemno, znając wcześniejsze kursy Klaudii, jej profesjonalizm, a także znając Martynę, jej realizację i ogrom wiedzy będący efektem tak wielu lat na pierwszej linii frontu remontowego! Nie żałuję ani złotówki, ani jednej minuty spędzonej na Kursie.

Z osoby, która niepewnie proponowała własne rozwiązania remontowe, zmieniłam się w osobę pewną tego, co mówi i czego oczekuje od ekipy remontowej. Kurs mocno poszerzył moje horyzonty myślowe, jeśli chodzi o możliwości remontowe, możliwości wykorzystania różnych materiałów, a przede wszystkim uzbroił mnie w pewność, że od strony prawnej robię wszystko jak należy.

Porównywałam ceny i zakres innych kursów remontowych dostępnych na rynku – kurs Klaudii i Martyny bije je na głowę.

EWELINA POREDA

Dla mnie kurs remontowy jest mega. Chociaż przeprowadzałam już remont dużego domu, mnóstwo rzeczy, które jest powiedziane w kursie było dla mnie odkrywczych i pokazało mi jak wielu błędów mogłam uniknąć, o jak wielu rzeczach nie pomyślałam, o jak wielu rzeczach nie wiedziałam.

Prezentowana wiedza jest bardzo obszerna, omówiony każdy aspekt, o którym trzeba pomyśleć. Ogrom potrzebnej wiedzy w pierwszym momencie mnie przytłoczył i stwierdziłam, że mój pierwszy remont, gdy pomagałam znajomemu był po prostu na żywioł.

Jednak gdy pierwsze emocje lękowe opadły, wiem że kurs remontowy przygotuje mnie do kolejnych zadań, które będę wykonywać już na całkiem innym poziomie. Dziękuję.

MAŁGORZATA LIPCZYŃSKA

Bardzo intensywny i merytoryczny kurs wypełniony po brzegi wiedzą z zakresu remontu. Martyna bardzo rzeczowo tłumaczy wszystkie “problematyczne” zagadnienia.

Kurs podzielony jest na moduły, które pozwalają w każdym momencie wrócić do tematu, który nas interesuje. Klaudia i Martyna – super robota!

MAGDA SEKRETA

Pytania i odpowiedzi

Kiedy Kurs będzie dostępny na platformie?

Wszystkie materiały z Kursu są już dostępne i czekają na Ciebie 🙂 Sam konkret, abyś nie traciła czasu.

Czy kurs nadaje się dla osoby, która nigdy nie robiła remontów?

Tak, moim zamysłem było zbudowanie kursu, który wyjaśni właśnie podstawy remontowania, tak żeby było dla Ciebie zupełnie jasne jak zacząć poszukiwania ekipy remontowej, jak ma wyglądać umowa, czy jak taką ekipę zweryfikować.

Dlatego jeśli nie miałaś wcześniej remontowych doświadczeń, to tym bardziej warto żebyś była na naszym pokładzie kursowym.

Na ile czasu będę miała dostęp do kursu?

Dostęp do kursu otrzymujesz na rok czasu. Przez ten czas możesz pobrać prezentacje w formacie pdf oraz umowę remontową wraz z załącznikami w wersji edytowalnej.

Mam wykupiony Twój Kurs Remontowy, czy warto dołączyć do Nawigatora Remontowego teraz?

Nie, ponieważ w tej części o Ekipie Remontowej znajdziesz dokładnie te same treści, co w moim Kursie Remontowym. Nawigato Remontowy jest stworzony dla osób, które potrzebują szybko i sprawnie ogarnąć temat ekipy remontowej i nie zamierzają zawodowo zajmować się nadzorem remontów.

Czy mogę kupić Kurs na raty?

Tak, przy dokonywaniu transakcji masz dostępne raty 0%, a także PayPo 🙂 

Czy kurs nadaje się dla mnie, jeśli robiłam już remonty?

To zależy, czego już się nauczyłaś.

To co mogę Ci zaproponować to przyjrzenie się dokładnie treściom, które znajdują się w poszczególnych częściach i zastanowienie się czy któregoś z tych zawartych tam elementów nie brakuje Ci do bezpiecznego działania.

Czy kurs się dla mnie nadaje, jeśli nie chcę działać zawodowo tylko chcę dobrze przygotować się do swojego remontu?

Tak, właśnie po to stworzyłam Nawigato Remontowy. Wręcz uważam, że każda osoba powinna mieć tą wiedzę, aby nie czuła się zdana na łaskę i niełaskę fachowców, których porady nie zawsze są tak rzetelne jak być powinny.

Dlatego jestem pewna, że dzięki temu kursowi już na etapie ogarniania ekipy remontowej, oszczędzisz sobie wielu nerwów i błędów, które są nieuniknione jeśli wchodzimy w remont bez żadnej bazowej wiedzy w temacie.

A już z pewnością zabezpieczysz swoje interesy dzięki odpowiednim dokumentom, które dostaniesz w pakiecie w kursie (tj. umowa i załączniki do niej).

Czy wystawiasz fakturę?

Tak, faktura jest wystawiana i wysyłana do Ciebie automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty i zawiera w sobie VAT.